Jesteśmy firmą szkoleniową, która oferuje profesjonalne szkolenia i kursy ze szczególnych uwzględnieniem szkoleń z obszaru informatyki. Nasze szkolenia skierowane są zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych o różnych potrzebach, różnym poziomie wiedzy. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz szkoleńm.in.: obsługi popularnych programów, takich jak pakiety biurowe czy programy graficzne, na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy również szkolenia z zakresu programowania, marketingu internetowego, baz danych oraz Web Dev. Szkolenia prowadzone są w małych grupach, w formie stacjonarnej lub online.

Oprócz szkoleń komputerowych w ofercie znajdziecie Państwo szkolenia z zakresu księgowości, profesjonalnej obsługi klienta, florystyczne czy gastronomiczne.

Naszym atutem jest doświadczona kadra trenerów, która dzięki wieloletniej praktyce w przekazywaniu wiedzy oraz umiejętnościom potwierdzonym licznymi referencjami, zapewnia wysoką jakość nauczania.

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na praktyczne aspekty szkolenia, co gwarantuje, że nabyta u nas wiedza i umiejętności są doceniane w środowisku zawodowym. Przekazujemy wiedzę i umiejętności będące odpowiedzią na potrzeby rynku pracy, zgodne z trendami na rynku pracy.

Absolwenci szkoleń otrzymują zaświadczenia ukończenia szkolenia wydane zgodnie z obowiązującymi przepisami oświatowymi tj. Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki (Dz.U. z 2023 r. poz. 2175) oraz certyfikat ukończenia szkolenia w języku angielskim.

Dzięki współpracy z Krajowym Centrum Akredytacji (www.kca.edu.pl), które w ramach Systemu Certyfikacji Kwalifikacji zapewnia profesjonalną organizację i kompleksową realizację wieloetapowych procesów walidacji (egzaminowania) oraz procesów certyfikacji (nadawania) kwalifikacji rynkowych i kompetencji zawodowych. Dzięki temu absolwenci szkoleń mogą przystąpić do egzaminów zewnętrznych i otrzymać certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

Nasze szkolenia skierowane są do osób, które chcą podnieść lub zmienić swoje kwalifikacje zawodowe, pracodawców oraz ich pracowników, osób zarejestrowanych jako bezrobotne w Urzędach Pracy, podopiecznych ośrodków pomocy społecznej, a także młodzieży szkolnej.

Oferujemy szkolenia z dofinansowaniem z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (dofinansowanie na poziomie 80 % lub nawet 100%) – zadzwoń do nas udzielimy Ci wszelkich wskazówek jak wypełnić wniosek o dofinansowanie.

Formularze zgłoszeniowe i regulamin świadczenia usług szkoleniowych dostępne są na stronie internetowej. Jeśli szkolenia nie ma w naszej ofercie „uszyjemy” go dla Państwa na miarę potrzeb. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.