Instytut Cervantesa

 NOWY SEMESTR WARSZTATÓW TAŃCA W INSTYTUCIE CERVANTESA W WARSZAWIE

START  10 PAŹDZIERNIKA 2017
 

 

 

 

JESIEŃ - ZIMA 2017/2018

 

ZAJĘCIA  DLA DZIECI

środy od 17.10 do 18.00

 

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

wtorki , środy, czwartki

szczegółowe informacje poniżej

 

 

DZIECI: start 25 października 2017 zakończenia 10 stycznia 2018 opis zajęć i szczegółowe informacje, kliknij TUTAJ

DOROŚLI start 10 października 2017 zakończenia 08 lutego 2018:

zajęcia dla osób początkujących / poziom podstawowy: wtorki 19.30 -20.45; czwarteki 18.00 -19.15 program: podstawy tańca sevillanas i bulerías, form najczęściej używanych na hiszpańskich fiestas

zajęcia z tańca hiszpańskiego dla dorosłych / wymagane podstawy tańca (flamenco lub  w innej techniki): środy 19.45-21.00 zajęcia z tańca hiszpańskiego będą dotyczyć głównie techniki clasico español, która jest fuzją flamenco, baletu i form regionalnych Hiszpanii. Powastała w XX wieku, technika tańca clasico español jest formą łączącą hiszpański temperament z klasyczną gracją.

11 października 19.45 Instytut Cervantesa w Warszawie Lekcja otwarta tańca clasico español -zapraszam! Zgłoszenia warsztat@ntf.pl; Wydarzenie na facebook kliknij TUTAJ

 

Cykl warsztatów w Instytucie Cervantesa w Warszawie (ul. Nowogrodzka 22) odbywa się regularnie w ciągu roku szkolnego w dwóch niezależnych  semestrach: zimowym (październik - luty) oraz letnim (marzec- czerwiec) z krótką przerwą między semestrami. Każdy cykl i każdy semestr stanowią zamkniętą całość dając możliwość uczestniczenia w wybranej ilości spotkań bez konieczności kontynuacji. Dodatkowo organizowane są krótkie cykle warsztatów poszerzajace standardową ofertę. Maksymalna ilość osób w grupie to 10.

Zajęcia prowadzi Małgorzata Matuszewska - cv artystyczne kliknij TUTAJ. W ramach współpracy zapraszanie są również do prowadzejnia warsztatów artyści hiszpańscy.

 

ABY ZOBACZYĆ  OPIS TECHNIK  - KLIKNIJ TUTAJ

Autorskie Teksty o Tańcach Hiszpanii ułatwią Ci lepszą orientację w programie zajęć. Aby otworzyć teksty Małgorzaty Matuszewskiej KLIKNIJ TUTAJ

lokalizacja: ul. Nowogrodzka 22 przy stacji metra Centrum, sala tańca p.IV

cena:  SEMESTR JESIEŃ / ZIMA 2017/2018: 450 zł za jedną grupę tańca dla dorosłych (każda grupa to cykl 15 spotkań, dorośli 1 spotkanie 75min) i 324 zł dla dzieci (każda grupa to cykl 12 spotkań po 50 min); kurs kastanietów 300 zł ( cykl 15 spotkań po 50min); przy dwóch grupach rabat 10%; kursanci Instytutu Cervantesa rabat 10%, rabaty nie łączą się.

zapisy i informacje: warsztat@ntf.pl; tel. 603648109

opłaty przelewem na konto Instytutu Cervantesa: 69 1240 5950 1111 0000 4767 2781

możliwość dokonania opłaty kartą płatniczą w Instytucie Cervantesa: dni powszednie do 18.00, w sobotę do 12.00, w niedzielę nieczynne.

 

DODATKOWE INFORMACJE O WYDARZENIACH DLA DZIECI KLIKNIJ TUTAJ

Tematy zrealizowane w ramach poprzednich warsztatów tańca w Instytucie Cervantesa (od marca 2015):

  • Małgorzata Matuszewska: Hiszpański: podstawy gry na kastanietach, clasico español podstawy, Flamenco: tangos de Málaga, guajira z wachlarzem, bulerías, tangos, rumba flamenca ze spódnicą, technika tańca - poziom początkujący / podstawowy, blok intensywny: tangos, sevillanas i podstawy gry na kastanietach, zajęcia dla dzieci z tańca hiszpańskiego

  • Elvira Gutiérrez: podstawy technik tańca: clasico español i escuela bolera
  • Manolo Albarracín: bulerías od podstaw

  

Tematem Cykli prowadzonych w ramach warsztatów są różne formy tańca hiszpańskiego. Aktualnie proponujemy: flamenco, clasico español, escuela bolera, hiszpański taniec dawny, grę na kastanietach oraz zajęcia z tańca dla dzieci.

Zajęcia odbywają się w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej 22 w siedzibie Instytutu Cervantesa w Warszawie na IV piętrze, w specjalnie przygotowanych dla nas pomieszczeniach.

UDOGODNIENIA:

  • lokalizacja: tuż przy satcji metra Centrum
  • cena: atrakcyjna cena za godzinę zegarową zajęć
  • opłaty: możliwość płatności kartą kredytową
  • zniżka: 10% rabatu dla kursantów Instytutu Cervantesa
  • biblioteka: promocyjna opłata za kartę biblioteczną (50zł za rok); możliwość wypożyczania m.in. płyt cd i dvd z muzyką i tańcem np. flamenco
  • certyfikat: osoby uczęszczające regularnie otrzymają certyfikat Instytutu Cervantesa potwierdzający udział w warsztatach.

 


Pages


Tags Cloud


Social Networking