Fundacja Tradycji i Transformacji Sztuki

Fundacja Tradycji i Transformacji Sztuki wspiera „Kadry ze świata –podróże okiem Polaków” - wystawę charytatywną w Wilanowie. Wsparciem wydarzenia będzie pokaz tańca flamenco w wykonaniu Kamili Olesińskiej, tancerki Teatru Tańca NTF.

28 kwietnia 2011r. w Oranżerii Pałacu w Wilanowie odbędzie się Wystawa i charytatywna Aukcja zdjęć podróżniczych. Galę poprowadzą Aleksandra Mikołajczyk i Daniel Wieleba. Podczas Gali odbędzie się pokaz tańca flamenco tancerki z Teatru Tańca NTF Kamili Olesińskiej. Głównym punktem programu będzie aukcja wybranych 15 fotografii.
Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na wyjątkowy cel -organizację podróży marzeń dla dzieci zmagających się z ciężką chorobą.
Uczestnicy projektu kochają i mogą podróżować. Jednak dobrze wiedzą, że w Polsce są też tacy, którym zdrowie i finanse na to nie pozwalają. Dalekie wyjazdy wciąż pozostają w sferze ich marzeń. Stąd zrodziła się inicjatywa zorganizowania charytatywnej aukcji, aby pomóc takie marzenie spełnić. Podróżnicy, którzy przekazali w tym celu swoje zdjęcia są przekonani, że taka wyprawa może być dla chorego inspiracją do walki z chorobą.
Współorganizatorem projektu jest Stowarzyszenie Akademii Wilanowskiej (weare.pl).
Wyprawę zorganizuje i poprowadzi Fundacja Marka Kamińskiego, której organizatorzy przekażą całkowity dochód z imprezy.
Wystawa w Wilanowie będzie otwarta dla zwiedzających od 29 kwietnia do 4 maja 2011. W tym czasie każdy będzie mógł kupić wybrane przez siebie zdjęcie i tym samym pomóc chorym dzieciom w spełnianiu podróżniczych marzeń.
Sponsorami wystawy „Kadry ze świata” są firmy: Karmar S.A. i Good-Photo.pl a patronat medialny objęło Życie Warszawy PL oraz Radio Pin.
Do akcji włączyły się też Przedsiębiorstwo Portów Lotniczych oraz PKP, które udostępniły bezpłatnie swoją powierzchnię pod ekspozycję kilkudziesięciu najlepszych fotografii.

 


Pages


Tags Cloud


Social Networking