Fundacja Tradycji i Transformacji Sztuki

 BOLERO PROJECT

Celem projektu jest stworzenie wielogłosowej kompozycji tanecznej do utworu BOLERO Maurice’a Ravela. Wstępny etap realizacji będzie przebiegał w formie warsztatów otwartych. Partnerami projektu są: Centrum Sztuki Tańca w Warszawie, są Instytut Cervantesa w Warszawie i Teatr Tańca NTF Małgorzaty Matuszewskiej. Autorem projektu jest Małgorzata Matuszewska.

Strona facebook Bolero Project KLIKNIJ TUTAJ

Strona choreografii Bolero de Ravel KLIKNIJ TUTAJ

 

Premiera choreografii Bolero odbyła się 25 listopada 2017 roku w ramach Europejskich Konfrontacji Tanecznych Zawirowania. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzeń premierowych KLIKNIJ TUTAJ

Druga edycja warszawskiech warsztatów:

Pierwsza edycja warsztatów została zrealizowana 29 kwietnia 2017 roku w ramach wydarzeń Centrum Sztuki Tańca w Warszawie organizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. Warsztat odbył się w siedzibie Instytutu Cervantesa w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej 22.

RELACJA FOTOGRAFICZNA Z WYDARZENIA KLIKNIJ TUTAJ

 

Projekt prowadzony jest również w Gdańsku w formie cyklicznych warsztatów pt. "Bolero Feel". Bolero Feel to warsztaty Małgorzaty Matuszewskiej w La Pasion Studio Tańca Gdańsk. Warsztaty są częścią projektu, którego celem jest prezentacja różnych wersji choreografii Małgorzaty Matuszewskiej zrealizowanej do utworu Maurice’a Ravela Bolero. Projekt organizowany jest w okresie od września do czerwca 2018 roku, organizator La Pasion Studio Tańca Gdańsk, prowadzenie Małgorzata Matuszewska, prezentacja pracy czerwiec 2018 rok we współpracy z Fundacją Tradycji i Transformacji Sztuki. Poniżej film przedstawiający prace nad projektem w Gdańsku.

 

 


Pages


Tags Cloud


Social Networking