FILM MIASTO SYREN NOCNY POCIĄG

 22.04. 2013r. (poniedziałek) o godzinie 20:00

kolejna prezentacja filmu Małgorzaty Matuszewskiej " MIASTO SYREN / NOCNY POCIĄG"

 

Prezentacja, podobnie jak lutowa premiera, odbędzie się w ramach Projektu „Ekran Otwarty”  Centrum Sztuki Współczesnej Kino LAB ulica Jazdów 2 Warszawa (przy Placu na Rozdrożu)

 

Wstęp wolny ! Ilość miejsc ograniczona!

Ze względu na duże zainteresowanie filmem wprowadziliśmy wejściówki.

Wejściówki do odbioru w kasie CSW (hol głównego wejścia). Rezerwacje telefonicznie w kasie  pod numerem telefonu  (22) 628 12 71-73 Kasy czynne od wtorku do niedzieli w godzinach 12-19 (w piątki do 21). Zarezerwowane wejściówki do odbioru w kasie na pół godziny przed seansem.

informacje na stronie KINA LAB TUTAJ

Autor: Małgorzata Matuszewska
Realizacja: Massimo Federico
Wystepują: Ilczuk Barbara, Krzemieńska Natalia, Mazur Nadia, Ochman Anna
Charakteryzacja: Wioletta Wypijewska
Dokumentacja fotograficzna: Pagal Creative

Film tańca "Miato Syren / Nocny Pociąg" wprowadza widzów na pogranicza snu i jawy. Zgodnie z założeniami surrealizmu, na których oparty jest projekt, zdarzenia mające w nim miejsce przeplatają akcje rodem ze snu czy też z obrazów Paul’a Delvaux (bedących głównym źródłem inspiracji) z zastaną realnością opustoszałych peronów Dworca Warszawa Główna (aktualnie będących częścią Muzeum Kolejnictwa w Warszawie).
Indrustrialny krajobraz, zabytkowe wagony, kunsztowne stroje wykonawczyń i ich perfekcyjny taniec stwarzają razem niezwykle malarski świat, pełen ukrytych znaczeń.
Film powstał dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy.
Produkcja Fundacja Tradycji Transformacji Sztuki.

 

Related Posts: • przygotowania na planie filmu Miasto Syren / Nocny Pociąg lipiec 2012 ... • 27 lipca o zachodzie słońca MIASTO SYREN / NOCNY POCIĄG ... • Miasto Syren / Nocny Pociąg ... • MIASTO SYREN ... • Miasto Syren/ Nocny Pociąg na Nocy Tańca 20.11.2012 Teatr Studio ...

About