deSABOR rabat 10% dla uczestników kursów NTF

HISZPAŃSKA FIRAMA deSABOR PROWADZĄCA SPRZEDAŻ ORYGINALNYCH HISZPAŃSKICH ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W SEZONIE KWIECIEŃ - CZERWIEC 2012 WSPÓŁPRACUJE Z TTNTF. WYNIKIEM TEJ WSPÓŁPRACY JEST 10% RABATU NA ARTYKUŁY deSABOR DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW NASZYCH KURSÓW TAŃCA :)

Firma Desabor jest bezpośrednim dytrybutorem win oraz produktów spożywczych z Hiszpanii.

DeSabor to przedsięwzięcie, które ma na celu przybliżenie bogactwa hiszpańskiej gastronomii.Wierzymy w niepowtarzalną jakość hiszpańskich produktów spożywczych i win, które stanowią wyznacznik smaku, zdrowia i wyjątkowej sztuki kulinarnej.Kuchnia hiszpańska powszechnie jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie. Pragniemy pokazywać smak hiszpańskich produktów, uczyć ich zastosowania oraz promować miłość do dobrego jedzenia i przyjemność cieszenia się nim w dobrym towarzystwie.

Jako Hiszpanie mieszkający w Polsce potrafimy docenić wartość produktów spożywczych i win z naszej ziemi.Wszystkie produkty w ofercie deSabor cechuje wyjątkowa jakość, zostały starannie dobrane przez zespół profesjonalistów z Hiszpanii.To produkty naturalne oraz wyrabiane w tradycyjny sposób. Prawdziwe smakołyki dla podniebienia w rozsądnej cenie:)

 

Zasmakuj bogactwa hiszpańskiej kuchni dzięki DeSabor.

 

Dla uczniów Studio Tańca Nie tylko Flamenco umożliwiamy zakup naszych produktów w Carmona Tapas Bar przy Ul. Chodkiewicza 3 (Mokotów) w Warszawie  z 10% rabatem. Aby skorzystać z rabatu należy przedstawić aktualną legitymację Studio Tańca NTF.

PODCZAS KONCERTU NASZEGO STUDIO TAŃCA W DNIU 31 MARCA 2012r. MIELIŚCIE OKAZJĘ SPRÓBOWAĆ WYŚMIENITYCH PRODUKTÓW deSABOR, DZIĘKI POCZĘSTUNKOWI JAKI ZAFUNDOWAŁA FIRMA DLA WSZYSTKICH GOŚCI I UCZESTNIKÓW KONCERTU :)

PROMOCJE Z deSABOR BĘDĄ KONTYNUOWANE RÓWNIEŻ W PRZYSZŁOŚCI PRZY OKAZJI WSPÓLNYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ.

BĄDŹDZIE CZUJNI !!! A PRZEDE WSZYSTKIM ŻYCZĘ SMACZNEGO !!!

Małgorzata Matuszewska

 

Related Posts: • zwycięzcy konkursu deSABOR ... • WARSZTATY TAŃCA FLAMENCO 10-21 lipca 2017 ... • Zdjęcia z Sevilli ... • Taniec Hiszpański dla Dzieci na Facebook ... • koncert dla domów dziecka ...

About